• Wsparcie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wykorzystują oprogramowanie multimedialne na zajęciach logopedycznych.

• Zajęcia korekcyje kompensacyjne

Zajęcia korekcyjne kompensacyjne z wykorzystaniem monitora z programu Aktywna Tablica sprawiają, że dzieci 👦👧 chętnie rozwiązują zadania i ćwiczenia 🙋 a lekcja według nich jest zbyt krótka 🙆

• Aktywna tablica w szkole

• Nasza szkoła 🏫 skorzystała z programu Aktywna tablica SPE 2021. Dzięki temu zostaliśmy wyposażeni w nowoczesny monitor dotykowy, dwa tablety 🖥️⌨️🖱️ laptop, mikrofon🎤, MSS Pro 7 oraz zestawy edukacyjne do logopedii, zajęć rewalidacyjnych oraz korekcyjno- kompensacyjnych.  Efektywna edukacja wymaga najwyższej jakości materiałów dydaktycznych, w tym uwzględniających potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.  Dzięki dofinansowaniu 💵, udało się nam stworzyć przyjazną przestrzeń edukacyjną. Nasi uczniowie 👨‍🏫👨‍🏫pod okiem swoich nauczycieli zdobędą wiedzę i umiejętności, które będą mogli kreatywnie wykorzystać w szybko zmieniającym się świecie.

Program Aktywna tablica SPE

W naszej szkole na zajęciach logopedycznych wykorzystujemy program EduSensus-Logopedia Pro- jest to pakiet 9 multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

LOGOPEDIA PRO to narzędzie multimedialne, które poza wsparciem obszaru językowego łączy w sobie ćwiczenia wielu innych obszarów:

• koordynacji wzrokowej,
          • koordynacji słuchowej,