• "Z książką Ci do twarzy"

„Z książką Ci do twarzy” – rozstrzygnięcie konkursu

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych   w naszej szkole w dniach 08.10 – 13.11. 2020r.  przeprowadzony został konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”. Celem konkursu było:

· wizualizacja pasji czytania, miłości do książek,

· popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu,

· upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, dialogu ze światem i wyrażania emocji.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu. Komisja nie miała łatwego wyboru – wszystkie nadesłane zdjęcia doskonale reklamowały hasło konkursu! Każde wykonane w innej scenerii i ulubionym przez Was sposobie i miejscu na czytanie. Dlatego komisja w składzie Monika Dowejko – wicedyrektor, Anna Pólkowska – nauczycielka j.polskiego i Artur Ardziejewski – nauczyciel muzyki, postanowiła przyznać ex aequo I miejsce i nagrodzić wszystkie uczestniczki konkursu. A są to:

Oliwia Sowała, kl.2a

Lena Kiełczykowska, kl.4b

Maja Kopeć, kl.4b

Zofia Mańkut, kl.5a

Gratulujemy!

Osobne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy wsparli  uczniów w realizacji zadania konkursowego.

Maja Kopeć

Oliwia Sowała