• Pożegnanie pana Andrzeja Piotrowskiego

• Dzisiaj swoje ostatnie lekcje w nauczycielskiej karierze przeprowadził pan Andrzej, nauczyciel matematyki, techniki i informatyki. W naszej szkole przepracował ponad 21 lat!!! Życzymy ciekawych pomysłów na emeryturę i spełnienia planów i marzeń, na które brakowało czasu.

• Apel wychowawczy

• Czas na podsumowanie semestru

Jeszcze chwila i zaczną się ferie, więc to był dobry moment, by wręczyć dyplomy i certyfikaty stypendialne dla najlepszych uczniów, dyplomy uznania za stuprocentową frekwencję oraz nagrody za wygrane konkursy, m.in. za najładniejszą choinkę.

• Prelekcja "Bezpieczne ferie". Spotkanie z policjantem

• Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 31.01.2023r.  odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami policji dla uczniów kl. 0-VIII. Podczas prelekcji policjanci przypomnieli  o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii.  Skupili się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych  i zabaw na świeżym powietrzu.  Ważnym elementem spotkania była rozmowa o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach I zakładania elementów odblaskowych.

Uczniowie zostali zaproszeni do udziału w konkursie plastyczno-filmowym . „Śnieżny dekalog".

• Finał WOŚP w Brzeżnie

• Podczas 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy 11011.00 zł i tym samym pobiliśmy nasz poprzedni rekord🙂

Dziękujemy wszystkim sponsorom, organizatorom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w granie dla małych i dużych.SIEMA!!! Do zobaczenia za rok.

Poniżej mała fotorelacja ❤️